PROJEKTY

Ve čtvrtek 12. května se na naší školní zahradě uskutečnila další aktivita v rámci projektu s Polskem - Sportovní olympiáda. Cílem aktivity bylo pomocí sportu a soupeření v týmech posílit přátelství mezi dětmi obou států. Žáci byli rozděleni do čtyř polsko-českých skupinek. Pro týmy bylo nachystáno 9 soutěží, které se plnily buď na čas, nebo se za...

V rámci projektu s Polskem proběhla dne 6. dubna 2022 aktivita zaměřená, jak už vypovídá její název, na aktivitu a kreativitu. S dětmi jsme navštívili polský Rzuchow, kde stojí naše partnerská škola. Mile jsme byli přivítání paní ředitelkou i koordinátorkou projektu.

ZŠ Branka u Opavy je zapojena do projektu: Doučování žáků škol - v rámci realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy.