Vážení rodiče,

vzhledem k dlouhodobému problému, kdy někteří rodiče neplatí za obědy a děti oběd dostávají na dluh, byla nucena školní jídelna přistoupit k nápravným opatřením.

Od 2. května 2023 nebude strávníkovi, který nemá dostatečný kredit na svém účtu, vydán oběd. Prosíme všechny o kontrolu svých účtů. V případě, že potřebujete odhlásit stravné, využijte aplikaci iCanteen nebo telefonicky, či emailem.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče, strávníci,

od 1. 10. 2022 máte možnost si stáhnout mobilní aplikace iCanteen free (na Google Play). Aplikace je zatím jen pro Android, pro Apple se vyvíjejí. Manuál, jak pracovat s aplikací naleznete v přiloženém dokumentu. Ještě přikládáme jedinečný kód pro zadávání jídelny v rámci mobilní aplikace - kód je 5040.

Ostatní mohou obědy klasicky odhlašovat či přihlašovat přes web dle stručného návodu k přihlášení do systému iCanteen, který naleznete níže.


Vážení rodiče, strávníci,                                                                                                                                                                     od 1.9.2022 došlo ke změně systému přihlašování a odhlašování obědů. Nově  vše funguje v online systému iCanteen. Obědy se už tedy neodhlašují telefonicky ve škole či mateřské školce, ale za přihlášku ke stravování a odhlašování obědů zcela zodpovídají zákonní zástupci dětí. Přihlašovací údaje děti obdržely v písemné podobě na lístečcích.