Připravované akce

Základní škola

1. února proběhne 9. lekce plaveckého výcviku. Odjezd v 9:00 hodin. Děti, které neplavou, jedou s námi a musí mít převlečení a přezůvky na bazén.

3. února mají děti jednodenní pololetní prázdniny.

7. února proběhne poslední 10. lekce plaveckého výcviku. Odjezd v 9:00 hodin. Děti, které neplavou, jedou s námi a musí mít převlečení a přezůvky na bazén.

Od  13. února se opět učíme podle starého rozvrhu.

27. února - 3. března mají děti jarní prázdniny.

Školní družina

V pátek 10. února se v rámci prevence k předcházení rizikových projevů chování u žáků uskuteční aktivita s názvem Chovám se správně?

Ve sportovních hrách 14. února se mohou mladší žáci těšit na Víčkovanou se zajímavými soutěžemi s víčky od PET láhví.

Odpoledne 24. února akci Hrajeme divadlo věnujeme loutkovému divadlu. Budeme si vyprávět o divadle a loutkách, děti si také vyzkouší zahrát různé scénky nebo pohádkové příběhy s loutkovým divadélkem.

Mateřská škola

V měsíci únoru se v malém oddělení vydáme lodí za polární kruh. Na cestu se budeme muset dobře připravit. Budeme zkoumat led a sníh, zjistíme jaká zvířata tam můžeme vidět, s jakými lidmi se tam můžeme setkat.

Ve velkém oddělení budou děti soutěžit v zimních sportech. Udělají si pokusy se sněhem a ledem, a pokud bude venku sníh, určitě vyrazí i bobovat.

Další týden si s malými dětmi budeme povídat o knížkách. Hlavně těch dětských. Přes oblíbené postavy z knížek se přeneseme do světa pohádek a fantazie.

Ve velkém oddělení si druhý týden budou děti povídat o pohádkových postavách. Těch je celá řada. Určitě i vaše děti mají nějakou nejoblíbenější.

Poslední týden v únoru prožijeme v malém i velkém oddělení s tradicemi Masopustu

16. února v 8:30 hod přijede divadlo Koloběžka s představením Pohádka z kuchařské čepice. Na představení budeme vybírat 80,- kč

22. února se školka promění ve svět pohádkových postaviček. Bude totiž karneval. Nebude chybět průvod masek, tanec ani soutěže. Prosíme rodiče, ať dětem připraví masky, ve kterých mohou i tančit a soutěžit.