Zahájení školního roku 2021 / 2022

01.09.2021

Ve středu 1.září jsme ve škole opět přivítali naše žáky. Samozřejmě mezi nimi nesměli chybět prvňáčci, pro které byl tento den slavnostní. Počasí nám sice nepřálo a školní rok jsme zahájili v tělocvičně školy, ale to nic neubralo na kráse celého programu, který jsme připravili. Děti přišel pozdravit také pan starosta PhDr. Michael Rataj, Ph.D. a za Spolek pro děti ZŠ a MŠ Branka paní Lenka Krátká, kteří dětem předali krásné dárky.                                                                                                                                  A kdo, že to vlastně posílil naše školní řady? Jsou to Patrik Jorda, Jan Theimer a Štěpán Konečný. Prvňáčci se budou učit ve spojené třídě s žáky třetího ročníku a provázet je bude pani učitelka Mgr. Zora Stypová.                                                                  Všem přeji, aby se jim v naší škole líbilo, aby se jim práce dařila, a aby škola zůstala otevřená po celých deset měsíců.. Fotografie ze slavnostního zahájení najdete v naši fotogalerii.

Mgr. Jan Špička