Pašijový týden

05.04.2020

Každý rok si Velikonoce ve škole připomínáme výzdobou, výrobou kraslic, beránků, kuřátek, zajíčků a povídáním o velikonočních tradicích a zvycích. Letos je bohužel vše jinak, a proto bychom s Vámi rádi alespoň touto cestou sdíleli závěrečné přípravy na Velikonoce.                                                                   Dnešní Květnou nedělí začal poslední tzv. Svatý týden, který bychom rádi zakončili v barvách dnů tak, jak jdou za sebou. Budeme rádi, když se s dětmi zapojíte i vy rodiče, prarodiče a přátele naši školy.        Pondělí tedy přivítáme v modré barvě, úterý bude žluté  nebo šedé, škaredá středa, kdy se vymetaly saze bude černá, čtvrtek zelený a pátek bude červený.                                                                              Budeme rádi, když se s dětmi vyfotíte a fotky nám pošlete pro vložení do školní galerie.