Mobilní planetárium

01.05.2022

Výuku se snažíme vést hravou a zábavnou formou. Nechceme jen probírat látku a memorovat nazpaměť naučené poučky. Pro děti se snažíme vybírat takové výukové programy, které jsou zajímavé, dětem přinesou nové poznatky a při kterých je učení zábavou.                                Jedním z takových programů je mobilní planetárium. Jde o digitální přístroj, pomocí kterého je možné během krátké chvíle demonstrovat podmořský svět, lety do vesmíru či třeba krajinu na Marsu. Při projekci se navíc leží, čímž je zážitek z projekce ještě umocněn.                          Na úterý 3. května je připravena projekce pro předškoláky z mateřské škola a na pondělí 9. května pak program pro žáky základní školy.