Divadelní představení - Babička drsňačka

06.01.2023

V pondělí 30.1.2023 navštíví žáci 3. až 5. ročníku Slezské divadlo v Opavě, kde shlédnou divadelní hru Babička drsňačka. Autorem knihy, podle které byla tato divadelní hra nastudována je David Walliams (rozený Williams) . Jeho knihy jsou brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem. Jsou vtipné, strašidelné, napínavé a plné překvapení, jak se patří pro děti před pubertou. Jsou psané tak, že i "tlustou" knihu přečtete raz dva.

Na co se tedy mohou děti těšit? Jedenáctiletý Ben má rodiče posedlé tancem. Každý pátek proto musí jezdit ke své babičce, protože rodiče chodí za svou zábavou. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Telka ji nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Myslí si, že babička je nudná podivínka. Ovšem jen do té doby, než babička začne vyprávět o svém opravdovém životě, který byl plný dobrodružství. A jak to bylo dál? To děti uvidí.

Na představení a dopravu vybíráme 130,- Kč.