Zahájení školního roku

04.09.2023

V pondělí 4. září jsme v altánu školy přivítali opět naše školáky. Tento den byl významný hlavně pro prvňáčky, kteří tak zahájili novou kapitolu svého života. Po krátkém kulturním vystoupení v podání žáků školy se slova ujal ředitel školy Mgr. Jan Špička, který všechny přítomné přivítal a popřál jim do nového školního roku vše nejlepší. Za obec přišel děti pozdravit starosta PhDr. Michael Rataj a za Spolek pro děti jeho předsedkyně paní Jarmila Mainušová, kteří dětem předali krásné dárky. Po slavnostním zahájení se rodiče s dětmi přemístili do třídy, kde děti dostaly balíček školních potřeb a dárkové balení, které dětem věnovala firma Catering a jídelna Raduň Šárky Kokešové-Sendlerové. A kdo že to vlastně přišel posílit naše školní řady? Jsou to Zoe Besmáková, Ondřej Čubík, Nina Gebauerová, Linda Hroncová, Eliška Juříčková, Sebastián Mainuš, Matyáš Musil, Jindřich Sendler, Valérie Schinzelová, Marie Štenclová, Sofie Včelková a Dominik Vladař. Prvňáčci se budou učit ve společné třídě s žáky 5. ročníku, kteří jim budou oporou a provázet je bude paní učitelka Mgr. Veronika Týnová.

Kromě prvňáčků k nám v novém školním roce nastoupila také vychovatelka školní družiny paní Bc. Karin Fričová, která jak pevně věřím bude platnou posilou našeho týmu.

Mgr. Jan Špička