Zahájení školního roku

05.09.2022

Ve čtvrtek 1. září jsme v altánu školy přivítali opět naše školáky. Tento den byl významný hlavně pro prvňáčky, které ještě naposledy přišla doprovodit paní učitelka Jitka Týnová. Po krátkém kulturním vystoupení v podání Amálie Fryčkové, Valentýny Molnárové a Jakuba Scholtze    se slova ujal ředitel školy Mgr. Jan Špička, který všechny přítomné přivítal a popřál jim do nového školního roku vše nejlepší. Za obec přišel tentokrát děti pozdravit radní Mgr. Vladimír Vícha a za Spolek pro děti jeho předsedkyně paní Jarmila Mainušová, kteří dětem předali krásné dárky. A kdo že to vlastně přišel posílit naše školní řady? Jsou to Foltis Dominik, Fryčková Rozálie, Hronec Jakub, Janek Tomáš, Ondrová Ema, Orlíková Marie, Palkovič Šimon, Smolková Marie, Tesařová Nella, Týn Richard, Vavrečka Mikuláš a Žůrková Lilien. Prvňáčci se budou učit          ve společné třídě s žáky 2. ročníku a provázet je bude paní učitelka Mgr. Zora Stypová. Všem přeji, aby se jim v naší škole líbilo a práce se jim dařila. Fotky ze zahájení naleznete v naší fotogalerii.