www.umimecesky.cz

20.03.2020

Vážení rodiče, v průběhu týdne jsme na webu www.umimecesky.cz zaregistrovali žáky 2. až 5. ročníku. Našim cílem je zpestřit a zpříjemnit dětem práci, ať není vše jen o psaní do sešitu a vyplňování pracovních listů. Z počátku vám to tak nemusí připadat, ale jakmile si děti na program zvyknou, ušetří to čas i vám a paní učitelky budou mít přehled, jak se komu daří.                                                                        V tuto chvíli byste již měli mít všichni přihlašovací údaje pro vaše děti. Žáci 4. a 5. ročníku už na stránkách pracují a plní domácí úkoly. Pro ty z vás, kteří jste ještě neměli možnost s dětmi stránky vyzkoušet nebo máte problém s přihlášením přikládám návod.

www.umimecesky.cz.                                                                                                                                      1)  Každý obdržel své přihlašovací údaje (emailem nebo sms zprávou).                                                      2) Po vstupu na web si najdete v pravém horním rohu ikonku zaregistruj se, zde kliknete.          3) Email/přezdívka - napište jméno podle přihlašovacích údajů, Heslo-  napíšete určené heslo.

Poté již bude Vaše dítě přihlášeno, pokaždé bude postupovat stejně. Jako škola máme aktivní češtinu, angličtinu a matematiku. Vždy kliknou na jeden z předmětů  a v pravém horním rohu si po rozkliknutí najdou domácí úkoly. Na tomto webu si mohou také procvičovat vše, co chtějí, nemusí plnit jen zadané domácí úkoly. Pokud bude úkol na umimecesky.cz, vždy najdete odkaz na školním webu s domácími úkoly.

Pokud někdo neobdržel přihlašovací údaje nebo  si nevíte rady, můžete se obrátit na mě: zs.branka@sezna.cz nebo mobil:603277317.