Výlet dětí MŠ do ZOO

04.06.2024
Ve středu 29.5. jsme vyměnili školní třídu za výlet do ZOO v Olomouci, která se rozprostírá v lesích na Svatém Kopečku. Postupně jsme prošli pavilóny žiraf, opic, šelem a levhartů. Dále jsme se podívali do jihoamerického pavilónu, prošli jsme okolo společného výběhu medvědů a vlků, prohlídli jsme si mořská akvária a ti odvážní se podívali i mezi netopýry. Výlet to byl náročný a cesta byla dlouhá. Proto jsme museli pravidelně doplňovat energii a tekutiny. Několikrát jsme měli přestávky na odpočívadlech, kde si děti snědly připravené svačiny a dobrůtky. Po čtyřech hodinách chůze jsme byli všichni hodně unavení, ale plní zážitků. Zpáteční cesta autobusem byla klidná a tichá. Všechny děti totiž hned usnuly a probudily se až u školy v Brance.