Velikonoční strom

06.04.2020

Stejně jako v minulých letech máme školu krásně vyzdobenou a připravenou na příchod Velikonoc. Vzhledem k mimořádným opatřením, ale bohužel zeje prázdnotou, a to je obrovská škoda. Jelikož si nechceme nechat ujít společné zážitky, připravili jsme na školní zahradě naše "velikonoční stromy". Od žlutého nebo šedého úterý, můžete až do Velikonoc, kdykoliv přinést svoje nazdobené vajíčko či jinou velikonoční ozdobičku a zavěsit na stromy, které stojí hned vpravo za vstupem do areálu školy. Akce je určená nejen našim žákům a jejich rodičům, ale všem, třeba těm, co se jen tak jdou projít nebo jdou kolem školy do obchodu. Prosíme vás, abyste se z důvodu karanténních opatření neshromažďovali delší dobu v prostoru před školou a dodržovali všechna nařízení. Přejeme Vám krásné Velikonoce. Společně to zvládneme.