Večerníčkova výstava a zimní ZOO

09.12.2021

Na pondělí 6.12.2021 jsme měli s dětmi ze školy a školky naplánován výlet do Rožnova pod Radhoštěm, kde jsme se měli účastnit programu s názvem Vánoce v dědině. Vzhledem k zákazům a vládním omezením byl program v Rožnově zrušen, a tak jsme naše plány museli upravit. Vyrazili jsme tedy do Velkého světa techniky v Ostravě na výstavu s názvem Věčerníček a kouzla pohádek, která se koná k 55. výroční vysílání Večerníčka. Druhou částí výletu pak byla návštěva ZOO Ostrava. Snad každý z nás někdy v létě navštívil zoologickou zahradu, ale vidět ji na vlastní oči v zimě, to bylo něco nového. Zahrada zela prázdnotou, děti ji měly jen pro sebe a vše si náležitě užily. Fotografie z výletu naleznete v naší fotogalerii.