Vánoční týden ve škole

23.12.2021

Poslední dva školní dny kalendářního roku 2021 si děti náležitě užily. Žáci 5. ročníku si na úterní dopoledne připravili pro své mladší spolužáky  divadelní představení. V netradičním podání odehráli pohádku Tři oříšky pro |Popelku, která se dětem moc líbila. Ve zbývajícím čase děti absolvovaly Vánoční stezku s kvízem a otázkami, které se týkaly nejkrásnějších svátků v roce. Poslední školní den jsme pak zahájili předáváním dárečků a malým posezením u stromečku. Následovala plavecká výuka a po návratu společný zpěv vánočních koled. Na závěr byly oceněny děti, které vyrobily a zapůjčily betlémy na naši výstavu. Po dobrém obědě pak ještě děti se školní družinou vyrazily ozdobit stromeček pro zvířátka. Více fotografií z vánočního týdne naleznete v naší fotogalerii.