Vánoce v družině

23.12.2022

Děti se pokaždé velmi těší na Vánoce, a proto jsou i prosincové akce v družině zaměřeny na tyto nejkouzelnější svátky v roce. Společně jsme   si vyzdobili družinu, vyprávěli si o našich adventních a vánočních tradicích, hráli hry, kreslili a tvořili.                                                                       Ve Vánoční dílně si mohly děti vyrobit ozdoby na stromeček a dekorace z různých materiálů, malí sportovci si užili Vánoční hry s neobvyklými   vánočními disciplínami, děti také malovaly a skládaly Vánoční puzzle.                                                                                                               Vánoční besídka přinesla dětem odpoledne plné veselé zábavy. U stromečku hrály hry, soutěžily, tvořily vánoční obrázky z víček, nechybělo   ani malé slavnostní občerstvení.