Dětský den v MŠ

07.06.2022

2.června jsme na školní zahradě v mateřské škole oslavili Den dětí. Pro děti jsme připravili překvapení ve formě skákacího hradu a stanovišť, kde se plnily různé disciplíny. Nesměl chybět ani taneček a občerstvení. Nakonec byla otevřena tajemná truhla s pokladem, z kterého děti dostaly něco dobrého na zub. Dopoledne se nám moc povedlo, děti si to užily a domů si na památku dnešního dne odnesly medaili .

6.června pozval pan ředitel předškoláky z Mateřské školy na školní zahradu. K velkému překvapení proběhla Ukázka agility. Dvě paní chovatelky nám předvedly výcvik tří psích kamarádů, kteří se jmenovali Lara, Arny a Kony. Děti byly velmi nadšené a dokonce si některé vyzkoušely dát psům několik povelů. Nakonec si samy vyzkoušely agility dráhu.

Alice Štalcerová