Úspěch v soutěži ve sběru hliníku

14.06.2021

Již řadu let se naše škola pravidelně zapojuje do soutěže škol ve sběru hliníku.  Během této doby jsme si zvykli na to, že patříme k úspěšným školám a pravidelně se umisťujeme na předních místech. Nejinak tomu bylo i loni, kdy jsme v kategorii největší odevzdané množství na žáka obsadili 2. místo a v kategorii celkově odevzdané množství hliníku jsme poprvé v historii obsadili 1. místo. Tehdy jsem měli obrovskou radost a s chutí jsme se připravovali na další ročník. Přestože to byly skvělé výsledky, vždy je tady možnost se ještě zlepšit. A to se nám taky letos podařilo. S radostí tak mohu oznámit, že jsme v tomto ročníku soutěže ve sběru hliníku obsadili 1. místa v obou kategoriích (Největší odevzdané množství hliníku na žáka a Celkově největší odevzdané množství hliníku) a dosáhli tak opravdu velkého úspěchu. Všem dětem, rodičům, prarodičům, občanům Branky u Opavy, kteří nám se sběrem pomáhali, a také paní Jarmile Schreierová a Radmile Víchové, které odevzdaný hliník třídí, skladují a připravují k odvozu touto cestou moc a moc děkuji.                                                                                                    Vynikající výsledky ovšem zavazují, a tak věřím, že s vaši pomocí budeme v dalších ročnících dosahovat stejně dobrých výsledků jako doposud.