Slavnostní zahájení školního roku

30.08.2020

Nový školní rok zahájíme v úterý 1.9.2020 v 8:00 hodin na naši školní zahradě, kde společně přivítáme nové prvňáčky. Po krátkém programu půjdou prvňáčci s rodiči do své třídy a na prohlídku školy.  Žáci 2. až 5. ročníku obdrží po zahájení stručné informace od svých třídních učitelek a následně odcházejí domů.                                                                                                                                                              V případě nepříznivého počasí proběhne zahájení v tělocvičně školy, kterého se ovšem z důvodů zvýšených hygienických opatření zúčastní pouze žáci 1. ročníku a jejich doprovod. Žáci vyšších ročníků v tomto případě zahájí školní rok ve svých třídách se svými třídními učitelkami. Předpokládané ukončení je plánováno na 9:00 hodin.                                                                                                            Od úterý 2.9.2020 zahájíme standardní výuku. Žáci se již také mohou stravovat ve školní jídelně a po výuce se mohou účastnit programu ve školní družině.

Mgr. Jan Špička