Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023

29.08.2022

Nový školní rok zahájíme ve čtvrtek 1. 9. 2022 v 8:00 hodin v altánu školní zahrady, kde společně přivítáme nové prvňáčky. Po krátkém programu půjdou prvňáčci s rodiči do své třídy. Žáci 2. až 5. ročníku obdrží po zahájení stručné informace od svých třídních učitelek a následně odcházejí domů.

V případě nepříznivého počasí proběhne zahájení v tělocvičně školy, kterého se zúčastní pouze žáci 1. ročníku a jejich doprovod. Žáci vyšších ročníků v tomto případě zahájí školní rok ve svých třídách se svými třídními učitelkami. Předpokládané ukončení je plánováno na 8:30 hod. pro žáky 2.-5. ročníku a na 9:30 hod. pro žáky 1. ročník.

V pátek 2.9.2022 budou probíhat třídnické práce a společné aktivity ve třídách. Výuka bude končit pro žáky 1. a 2. ročníku v 9:30 hodin, pro žáky 3. ročníku v 10:30 hodin a pro žáky 4. a 5. ročníku v 11:30 hodin. Žáci se již také mohou stravovat ve školní jídelně a po výuce se mohou účastnit programu ve školní družině.

Proto žádáme rodiče, aby nám písemně dali vědět, zda jejich dítě půjde v pátek po obědě domů nebo zůstane v družině a do kolika hodin.

Od příštího týdne bude již probíhat standartní výuka dle rozvrhu.

Těšíme se na žáky naší školy a srdečně zveme prvňáčky se svými rodiči.