24.06.2023

I v letošním školním roce jsme pro děti připravili školu v přírodě. Kromě žáků školy pojedou s námi i někteří předškoláci. V týdnu od 26. do 30. června vyrazíme do Zlatých Hor. Ubytování máme zajištěno v penzionu MAYA. Tento rok nás bude provázet téma Harry Potter. Na děti opět čekají toulky do lesa, sportování, stezka odvahy, vycházky po okolí a badatelské aktivity. Cena školy v přírodě je 3 000,- Kč na žáka a zahrnuje část dopravy (jednu cestu dětem hradí Spolek pro děti), ubytování, stravu 5x denně, celodenní pitný režim a doprovodný program Harry Potter. V pondělí 26 6. se setkáme v 7:30 hod. před školou a až vše nanosíme do autobusu, vyrazíme směr Zlaté Hory. Čeká nás týden plný aktivit a zábavy. V pátek 30.6. po návratu si rozdáme vysvědčení a zakončíme školní rok 2022/2023.