Indiánské odpoledne v MŠ

28.06.2024

Poslední akcí letošního školního roku bylo „indiánské odpoledne“ na školní zahradě, které připravili rodiče pro své ratolesti. Děti i rodiče se oblékli do vyrobených kostýmů, na hlavu si nasadili čelenku s peřím a na jedno odpoledne se stali indiány. V odlehčené atmosféře se rodiče vrátili do dětských let a společně s dětmi si zasoutěžili a zatančili. Jaká by to byla zahradní párty bez občerstvení! O to se postaraly hodné maminky, které napekly spousty dobrot. Moc děkujeme všem maminkám, které napekly dobroty a pak jmenovitě maminkám, které připravily stanoviště – p. Demlové, p. Hrubé, p. Rodkové, p. Šafarčíkové, p. Smolkové, p. Foltisové, p. Seidlové a p. Mlčuchové, Jaškové . Dále děkujeme hasičům – panu Čermínovi za pouštění hudby a obci za zapůjčení aparatury.

Tereza Illešová