Rozloučení se školním rokem v MŠ - námořnické odpoledne

26.06.2023
Poslední akcí letošního školního roku bylo "námořnické odpoledne" na školní zahradě. Děti i rodiče se oblékli do pruhovaných triček, na hlavu si nasadili papírovou lodičku a na jedno odpoledne se stali námořníky. Tanec námořníků, kteří se ocitli na širém moři zatancovaly děti z malého oddělení. K doplutí do přístavu jim pomohly papírové lodě, kormidla a dlouhé lano. Velké děti si připravily tanec "opilých" námořníků. Rytmická melodie irské písně pozvedla náladu a byla dobrým začátkem svátečního odpoledne. V klidném přístavu pak na nás čekal klaun Kalimero, který roztančil školní zahradu. V odlehčené atmosféře se rodiče vrátili do dětských let a společně s dětmi si zasoutěžili, zatančili, a zadováděli v bublinkách. Jaká by to byla zahradní párty bez občerstvení! O to se postaraly hodné maminky, které napekly spousty dobrot.