Příměstský tábor

15.08.2023

Druhý srpnový týden proběhl tradiční příměstský tábor. Letošní program byl naplněn různými aktivitami a každý účastník si přišel na své. A že byl program vážně pestrý, dokazuje fakt, že pokud zmíníme jakýkoliv den, vždy nám utkví ve vzpomínce radostné chvíle.

Během pěti dnů si tak děti vyzkoušely mnoho aktivit, užily si spoustu zábavy a také dobrodružství. V nabitém týdnu jsme podnikli dva celodenní výlety autobusem. První nás zavedl do Zlína, kde jsme obdivovali krásy ZOO Lešná a krmili rejnoky. Ten druhý byl zase nabitý adrenalinem, kdy na děti čekalo laser game v zábavním centru Horník a skoky na trampolínách v Hopjump aréně v oblasti Dolních Vítkovic. Při cestě domů jsme ještě stihli bludiště u Kukuřičáků v Opavě. Po návratu následovalo promítání filmu a nocování ve škole.

A co ještě zajímavého bylo součástí programu? Například jízda na koloběžkách, odrážedlech a šlapadlech, rýžování zlata a drahého kamení, dělání obřích bublin, lukostřelba, florbal, cyklovýlet, stavění z Lega, Playmobil, deskové, sportovní a míčové hry, výroba náramků a malování na textil.

Za zdárný průběh tábora patří poděkování všem instruktorům, padesáti zúčastněným dětem a cukrárně Kamahaj.

Mgr. Jan Špička