Příměstský tábor

31.08.2022

I tento rok se konal tradiční příměstský tábor, který dětem zpestřil a o nové zážitky obohatil prázdninové dny. Pro děti byl připraven zajímavý a bohatý program. Důkazem toho, že všechny zúčastněné opravdu bavil, byl jejich šťastný a spokojený výraz v obličeji, s kterým každé odpoledne opouštěli školu.

Během 5 dnů si děti vyzkoušely spoustu aktivit, užily si plno zábavy a také dobrodružství. I počasí nám přálo, proto jsme mohli nahřátá těla několikrát ochladit i při koupání.

V nabitém týdnu jsme podnikli dva celodenní výlety autobusem. Jeden nás zavedl na Slezskou Hartu, kde jsme obdivovali krásy přírody při projížďce na elektrolodi, čas zbyl i na vyzkoušení teploty vody. Pak jsme se přemístili do Jiříkova, navštívili Pradědovu galerii a prošli jsme si areál plný vyřezávaných dřevěných soch.

Ten druhý byl zase nabitý adrenalinem, kdy na děti čekala laser game a nerf game v zábavním centru Horník v Ostravě. A jelikož byl opravdu slunečný den, tak jsme se ještě ochladili na koupališti v Tošovicích. Po návratu následovalo promítání filmu a nocování ve škole.

A co ještě zajímavého bylo součástí programu? Například jízda na koloběžkách, odrážedlech a šlapadlech, rýžování zlata a drahého kamení, dělání obřích bublin, lukostřelba, cyklovýlet, stavění z Lega, Playmobil, deskové, sportovní a míčové hry a navlékání korálků.

Poslední den byla pro všechny nachystaná šipkovaná. Děti plnily zábavné úkoly a šipky je postupně dovedly k zaslouženému pokladu.

Byl to opravdu úžasný týden, na nějž nám zůstane spousta vzpomínek.