Příměstský školní tábor

11.06.2020

Stejně jako v předešlých letech připravujeme na závěr letních prázdnin pro děti   školní příměstský tábor. Tábor se bude konat v termínu 17.8.2020 (pondělí) až 21.8.2020 (pátek). Tábor je svým programem zaměřen na sportovní hry, kola, inline brusle, výtvarné práce,  hry se stavebnicemi LEGO, deskové a logické hry a turistiku (jednodenní výlet  na Ramzovou do Jeseníků). Také připravujeme možnost vyzkoušet si lukostřelbu a překvapení s koupáním, opékáním  a noclehem.  Tábor je vhodný pro předškoláky a děti z 1. stupně základní školy. Přihlášené děti dnes ve škole obdržely podrobnější informace.                                                                                                                                                Věřím, že během léta nedojde ke zhoršení současné situace, a že tábor proběhne stejně hladce, jako ty předchozí a děti budou spokojené. V případě potřeby nebo případného zájmu se můžete s dotazy obrátit na email zs.branka@seznam.cz nebo telefon 603277317.