Přihlášení do Google classroom pro 1. a 2. ročník

28.02.2021

Vážení rodiče, všichni emailem znovu obdržíte přihlašovací údaje vašich dětí do aplikace Google Classroom. Přihlášení je jednoduché, ale přesto níže přikládám postup.

- zadáte www.google.cz

- v pravém horním rohu monitoru kliknete na ikonu PŘIHLÁSIT SE

- poté zadáte přihlašovací údaje (email a heslo), které vám zaslaly paní učitelky emailem

- Otevře se vám profil uživatele. Pokud se tak nestane, rozkliknete kulatou barevnou ikonu nad          nápisem PŘIHLÁSIT SE v pravém horním rohu monitoru a poté kliknete na spravovat účet v Google.

- v pravém horním rohu kliknete na čtvercovou ikonu z teček a vyberete a kliknete na ikonu  UČEBNA

- po otevření se objeví složka nebo složky s názvem třídy nebo předmětů

- rozkliknete tu složku, podle toho s kým budou mít děti danou hodinu

- poté naběhne obraz a můžete se připojit kliknutím na ikonu PŘIPOJIT SE

Vyučující budou připojeni vždy 10 minut před začátkem hodiny.

Rozvrh hodin online výuky jste dnes obdrželi ve škole a bude vložen v záložce DISTANĆNÍ VÝUKA  -  ROZVRH HODIN..