Předškoláci ve škole

27.03.2024

Ve středu 27. března navštívili předškoláčci s paní učitelkou naše prvňáčky, aby se podívali, jak to ve škole chodí. Prvňáčci mladším kamarádům předvedli, co všechno už se v první třídě naučili. Četli, počítali, hláskovali, slabikovali, soutěžili v týmech, pracovali s robůtkem Bluebotem a do většiny z těchto činností zapojili i děti ze školky, aby si vyzkoušely opravdové učení. Pak se všichni rozdělili do šesti týmů a v týmech se přemístili na školní zahradu, kde na děti čekala Velikonoční stezka za pokladem. Děti odhalily pomocí písmen vzkaz a nalezly schovaný sladký poklad. Poté se všichni přemístili do družiny, kde si společně zahráli na koberci několik her a nechyběla ani relaxační chvilka. Všechny děti si společně strávený čas moc užily a naši malí kamarádi se vraceli do školky plní nových zážitků.

Veronika Týnová