Učivo na podzimní prázdniny

23.10.2020

Milí žáci, vážení rodiče,                                                                                                                                    vzhledem k situaci, kterou tady máme a k původnímu termínu podzimních prázdnin, který byl kratší, jsem požádal paní učitelky, aby vám zadaly úkoly také na pondělí 26.10.2020 a úterý 27.10.2020. Online výuka nám plnohodnotně nenahradí výuku ve škole, a tak je potřeba se neustále udržovat v kondici a opakovat učivo. Samozřejmostí by měla být každodenní četba.                                                  Věřím, že to pochopíte a nebudete se na mě zlobit, protože každý další den, který nám ze školy odpadne nám bude chybět.                                                                                                        Samozřejmě vám také přeji krásné podzimní prázdniny, odpočinek v kruhu rodiny, pohodu a hlavně zdraví. Pokud budete sami nebo s rodiči něco tvořit (květinové vazby k Dušičkám, dýně na Helloween nebo něco jen tak pro radost, udělejte prosím fotku a zašlete na školní email zs.branka@seznam.cz.    Fotky vložím na webové stránky.                                                                                                                    Pokud máte doma nasbírané kaštany, můžete je po podzimních prázdninách přinést a nechat v altánu školy.