Plavecký výcvik

10.11.2023

Plavecký výcvik začínáme ve středu 15.11.2023. Čeká nás 10 lekcí a končíme 24.1. 2024. Plaveme vždy od 9.30-10.30 pokud byste se chtěli přijít podívat. Děti si vždy vezmou s sebou tašku nejlépe igelitovou (prosím nezapomeňte podepsat), v ní plavky, ručník, plavecké brýle dle potřeby, taktéž kroksy či žabky, plaveckou čepici (podle uvážení), mýdlo, malý sáček na plavky. Pomohlo by nám, kdyby děvčata měla spletené vlasy nebo cop. Vše můžete dětem dát do batůžku. Bylo by dobré, zvláště u menších dětí, aby si věci balily s rodiči a věděly, kde co mají.  Je možné si v tento den do školy přinést fén - po příjezdu, vždy vlasy vyfoukáme. Děti, které budou po nemoci či nemohou ze zdravotních důvodů plavat, budou jezdit s námi. S sebou přezůvky, kraťasy a triko. Jen v případě že by bylo více dětí po nemoci, budou zůstávat ve škole. To budeme vždy řešit kooperativně dle situace. Také vás prosíme, aby měly dobré oblečení, pokud možno zimní čepici a nenosily punčochy, spíše doporučujeme legíny či spodky. Věříme, že si děti plavání užijí.

Nezapomeňte prosím, že od pondělí 13.11.2023 dochází v souvislosti s plaveckým výcvikem ke změně rozvrhu výuky. Rozvrhy najdete v záložce Organizace školního roku.

Mgr. Jan Špička