Plavecký výcvik - změna rozvrhu

18.11.2022

Od 28. 11. 2022 do 10. 2. 2023 dochází ke změně rozvrhů jednotlivých tříd z důvodu plaveckého výcviku.  Změněný rozvrh naleznete na stránkách školy v záložce ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU.

Plavecký výcvik začíná ve středu 30. 11. 2022 a je určený pro žáky 1.- 5. ročníku. Bude se jezdit každou středu autobusem do opavského plaveckého bazénu. Na žáky čeká celkem 10 plaveckých lekcí, které povede Plavecká škola LEANDROS.

Na výcvik budou děti potřebovat tašku s plavkami, ručníkem, sprchovým gelem, případně i s brýlemi, igelitovou taškou či uzavíratelným sáčkem (na mokré plavky); děvčata gumičku na vlasy (nejlépe i plaveckou čepici) a hřeben. Prosím nedávejte dětem s sebou řetízky.

Děti, které jsou po nemoci, pojedou také do plavání, ale nebudou plavat. Vezmou si s sebou tašku s přezůvkami, kraťasy a tričkem.