Pasování na školáky

28.06.2022

S našimi předškoláčky jsme se rozloučili v pátek 24.června. Děti si loučení patřičně užily a ne jedno oko maminek zůstalo suché, a aby ne, vždyť jim začíná nová životní etapa. Po krátkém programu bylo pro rodiče připraveno překvapení v podobě krátkého vystoupení gymnastiky našich dětí pod vedením pana ředitele a učitelek MŠ. Paní Janková se dětem postarala o zábavu tím, že je nechala tvořit postavičky a drobnosti z marcipánu. Všechny pusy byly duhové jeho barvami. Poté si děti za pomocí rodičů napsaly svá přání a s balónkem je vypustily do nebe. Snad se jim přání vyplní Letošní novinkou bylo spaní školáčků s rodiči ve stanu. Nejprve si společně opekli špekáčky, pohráli si a pak šli spát. Ráno na ně čekala snídaně v podobě čaje a koláčů, které maminky napekly a dodala cukrárny Kamahaj. Potom už jen sbalit věci a domů.  Fotografie z celé akce naleznete v naši fotogalerii.

Alice Štalcerová