Lyžařský vývcvik

23.02.2023

Vážení rodiče, vzhledem k blížícímu se termínu lyžařského kurzu, přidávám důležité informace:

Letošní zima nám nepřeje, a tak s jistotou víme, že nebude zasněžena sjezdovka na Trnavě. Náš lyžařský kurz to ovšem neohrozí, neboť máme domluveno lyžování v nedalekém SKI areálu Troják, do kterého nás bude vozit autobus. Stejným způsobem jsme již absolvovali lyžařské výcviky v únoru 2016 a 2020 a děti byly spokojeny.

Sraz: V pondělí 6.3.2023 v 7.15 ve škole Jedeme rovnou lyžovat, takže děti již musí být oblečeny do lyžařského. Přeskáče a přilbu musí mít děti v pevné příruční tašce (igelitové tašky nejsou vhodné). Zároveň je potřeba mít v menším batohu svačinu, teplý čaj a rezervní rukavice. Na chatu přijedeme až okolo 15:00, kdy budeme mít polévku a v 18:00 pak večeři.

Návrat: V pátek 10.3.2023 okolo 16.00

Doporučený seznam věcí:     Lyže sjezdové, lyžařské hole (vše řádně svázáno nebo ve vaku), lyžařské boty, lyžařské brýle, lyžařská přilba (povinná), dvoje rukavice, šála (šátek), lyžařské oblečení (pokud možno dvoje), čepice, termo prádlo, spodní prádlo (5x), oblečení a přezutí do chaty, toaletní potřeby, ručník, plavky, krém na opalování, jelení lůj, sluneční brýle, léky pravidelně užívané + harmonogram užívání, psací potřeby, kapesné, společenské hry, prohlášení zákonných zástupců.

Informace ke kurzu:

• V neděli 5.3.2023 bude od 17:00 do 18:00 otevřena škola a je možno donést lyže a tašky. Lyže musí být řádně sepnuty nebo v obalu.
  • Pokud budete dětem telefonovat, tak prosím vždy mezi 19:30 až 20:30, pak následuje večerka a děti již nesmí telefonovat. Děkuji za pochopení.
  • Kartičku pojišťovny nebo kopii musí mít děti s sebou.

Vzhledem k tomu, že na lyžařský výcvikový kurz nemůže být vyslán žák, jehož zdravotní stav by mohl být tímto pobytem ohrožen, a který by mohl zdravotně ohrozit ostatní žáky, je nutné v den odjezdu odevzdat Písemné prohlášení zákonných zástupců o těchto skutečnostech, které Vám posíláme.

Další informace:

Webové stránky střediska:   www.rstrnava.cz                                                                                                                                                                    Webové stránky ski areálu:   www.trojak.cz                                                                                                                                                            Kontakt pro případné dotazy: 603277317