Lyžařský výcvik

13.03.2023

I v letošní školním roce se uskutečnil dětmi velmi oblíbený lyžařský výcvik. Do RS Trnava nás vyrazilo 24 dětí, ředitel, dvě paní učitelky a jedna vychovatelka školní družiny. Oproti jiným rokům jsme museli kvůli nedostatku sněhu dojíždět na Lyžařský areál Troják, kde byly na lyžování příznivé podmínky. A právě na Troják mířila první cesta z Branky u Opavy. Na sjezdovce jsme se rozdělili do družstev. Ti, co na lyžích neměli jistotu, si to vyzkoušeli v části určené začátečníkům. Postupem dní se všechny děti zlepšovaly v lyžařském umění a prožívaly radost z lyžování. Když jsme zrovna nebyli na sjezdovce, tak jsme hráli hry, odpočívali ve wellness, učili se nebo hráli šipkovanou. Nechyběla také diskotéka, která byla nachystaná na poslední večer. Počasí k nám bylo docela shovívavé, sněhové podmínky na Trojáku vyhovující a strava a péče personálu rekreačního střediska skvělá, jako vždy. Děti si lyžařský výcvik moc užily, vracely se domů spokojené a plné nových zážitků.

Fotografie naleznete v naší fotogalerii a videa na našem Instagramu.