Listopadové akce ve školní družině

28.11.2022

V průběhu listopadu byly pro děti ve školní družině připraveny zábavné i naučné aktivity. Veselé Halloweenské hrátky ve sportovních hrách v prvním listopadovém týdnu nabídly dětem tematické hry a soutěže, ve kterých se to jenom hemžilo duchy a strašidly.                              Klasickou zábavnou deskovou hru jsme měli jako předlohu pro zábavné odpoledne Hrajeme člověče nezlob se. Každý žák si vyrobil svou originální verzi deskové hry, kterou pak použil při hře v turnaji.                                                                                                                                      V Bramborovém týdnu se žáci seznámili s historií pěstování této důležité plodiny a zjistili, že se brambory dají využít jako netradiční materiál k hrám, k tvoření Bramborových strašidel, a také jako sportovní náčiní v Bramboriádě.