Jsme připraveni a těšíme se na Vás

21.05.2020

Vážení rodiče, milé děti,                                                                                                                                  rád bych vás touto cestou informoval, že škola je plně připravena na návrat dětí do školy viz obrázky níže.. V pondělí 25. května ukončíme distanční výuku a ve zbývajícím čase, který máme k dispozici do konce školního roku se pokusíme ve vzdělávání přiblížit co nejvíc ke standardu.                                      Děti se vrací do pro ně známého prostředí, ale neví, co se bude dít, co bude stejné, co bude jiné a co všechno je čeká? Chci vás ujistit, že nám záleží na tom, aby návrat dětí do školních lavic proběhl v klidu a beze strachu. První dny proto budou adaptační, bez hodnocení a teprve postupem času se vrátíme do školního rytmu.                                                                                                                              Zároveň bych chtěl ocenit práci, kterou jste s dětmi po dobu distanční výuky odvedli. Patří vám za to veliký dík.