Informace pro rodiče a přátele školy

11.06.2020

Dnes se na mě obrátilo několik rodičů a občanů Branky u Opavy s otázkou: "Co je pravdy na tom, že chci opustit školu a ucházel jsem se o místo ředitele školy v Hradci nad Moravicí nebo  v Žimrovicích?". Nevím, kdo vypustil takovouto fámu mezi lidi, a co k tomu dotyčného vedlo, ale s klidným vědomím mohu konstatovat, že jsem jiné místo nehledal, nehledám a školu opouštět nechci. Nepatřím mezi lidi, kteří by odcházeli od rozdělané práce při první možné příležitosti. Branecká škola a školka mi přirostly k srdci stejně jako děti, které ji navštěvují a mrzí mě, pokud někdo jen na chvíli uvěřil takovéto lživé informaci. Snad šlo jen o hloupý žert a nebo někdo vyslovil nahlas své zbožné přání. Každopádně se svou prací jsem spokojen, mám ji před sebou ještě mnoho a žádnou jinou nehledám. A pokud bych se v budoucnu rozhodl jinak, určitě bych o tom včas informoval zřizovatele, rodiče a děti.