Informace k táboru 16.8.2021 - 20.8.2021

10.08.2021

Nástup na tábor v 8:00, vyzvednutí dětí v 16:00. Při pondělním nástupu je potřeba odevzdat čestné prohlášení (naleznete jako přílohu). Při pondělním nástupu provedeme testování antigenním testem, stejně jak tomu bylo v průběhu školního roku. Děti, které prodělaly onemocnění COVID-19 a neuplynulo 180 dní od jeho zjištění se testovat nemusí. V případě, že jsou děti zvyklé na testy ze slin, je potřeba takovýto test dětem přibalit. Dětem bude každé ráno změřena teplota bezkontaktním teploměrem. Během celého týdne budeme dodržovat zvýšená hygienická pravidla. Na celodenní výlety prosím dějte pro jistotu dětem roušku.

Děti mají zajištěno celodenní stravování - dopolední a odpolední svačina, oběd a pitný režim.

V rámci veškerých aktivit budou děti pojištěny. V pondělí prosím přesto dejte dětem kartičku pojišťovny (během dne okopírujeme a odpoledne vrátíme).

Program se může změnit v návaznosti na počasí. Každý den budou děti dostávat písemné informace na následující den. Předběžně však plánujeme následující akce:

Pondělí:

• Sraz na zahradě ZŠ v Brance, testování.
  • Seznamovací hry, kreativní tvoření, deskové a stolní hry, , workshop netradičních vozidel, šlapacích kár, koloběžek a kol, střelba z dětské kuše a jiné drobné sportovní aktivity.

Úterý:

• Sraz na zahradě ZŠ v Brance.
  • Zábavní centrum Horník - Laser game, virtuální realita, Nerf game
  • odpolední hraní, sportovní aktivity

Středa:

• Sraz na zahradě ZŠ v Brance.
  • Celodenní výlet ZOO Olomouc - lanové centrum.

Čtvrtek:

• Sraz u ZŠ v Hradci nad Moravicí s koly a přilbou - dopolední výlet do okolí.
  • Lukostřelecký turnaj, pískování, hry, cyklistický výlet a další aktivity.
  • Přespání ve škole (ZŠ Hradec) - hygienické potřeby, spacák - už ráno, při předání dětí.

Pátek:

• Návštěva vodního mlýnu Wesselský v Odrách
  • Výlet do Tošovic - bobová dráha, trampolíny.
  • Vyhodnocení týdenních aktivit.
  • Vyzvednutí dětí před ZŠ v Hradci nad Moravicí.

Kontakt na táborové vedoucí:

Mgr. Jan Špička - 603 277 317, Petra Tomanová, DiS. - 605 129 731