Duben ve školní družině

28.04.2023

Před Velikonocemi si mladší žáci užili Velikonoční sportování. V nazdobené tělocvičně se to jenom hemžilo malými zajíčky, kteří zápolili ve veselých hrách. Ve Velikonočním tvoření si mohly děti vyrobit různé stojánky na vajíčka, slepičky a zajíčky.

Proběhly dva tematické týdny. Týden dopravní výchovy připomenul žákům formou her, soutěží, výtvarné a pracovní činnosti pravidla silničního provozu pro chodce i cyklisty a Tajemný vesmír byl naučný i zábavný týden se zaměřením na poznávání vesmíru a naší sluneční soustavy. Žáci zhlédli dokument o vesmíru, vyhledávali informace v encyklopediích a internetu, řešili úkoly. V zábavných aktivitách děti stavěly a vyráběly různé rakety, malovaly obrázky, hrály pexeso, skládaly puzzle.