Fotogalerie - Domácí škola

25.03.2020

Vážení rodiče, milé děti, chci Vám všem touto cestou poděkovat za sdílení VAŠICH FOTOGRAFIÍ Z DOMÁCÍ ŠKOLY. Jsem si vědom, že současná situace není lehká pro nikoho z nás. O to více mě těší fotografie, které posíláte, a na které se mohou všichni podívat. Mám velikou radost z toho, jak situaci zvládáte.                                                                                                                                                            S největší pravděpodobností se ve škole potkáme až ve druhé polovině května, a to znamená, že nás čeká ještě hodně samostatné práce v izolaci. Ale, jak se říká "Všechno zlé je k něčemu dobré", takže učme se nové věci, pomáhejme jeden druhému, radujme se z maličkostí.                                      Posílejte prosím proto fotografie i nadále, ať můžeme alespoň touto cestou sdílet vaše pokroky. Veliký dík posílám také prarodičům a všem, kteří pomáhají.