Den včel

25.06.2024

Kde se toho nejvíce dozvíte o včelách? Ano, u včelařů. A jednoho skvělého jsme měli možnost poznat. Krásně, jednoduše, přiměřeně věku dětí nám vše vysvětlil, ukázal, nechal nakouknout pod pokličku. Děti měly možnost si spoustu věcí vyzkoušet, osahat, ochutnat.                                                                                                                                                                            Pečlivě odpovídal na spoustu otázek a že jich bylo. V krásném prostředí jsme strávili celé dopoledne, které jsme zakončili opékáním špekáčků a trampského cigára. Měli jsme možnost vyzkoušet si střelbu ze vzduchovky, která nás moc nadchla.            Pak jsme nasedli na kola a plní dojmů jsme se vraceli do školy.

Mgr. Gabriela Špičková