Cyklovýlet do Žimrovic

01.06.2023

1. června jsme oslavili svátek dětí společným výletem celé školy na kolech do Žimrovic na fotbalové hřiště. Ráno v 8 hod. žáci nasadili cyklistické přilby, dali si batůžky na záda, nasedli na kola a vyrazili směr Žimrovice. Cesta byla příjemná, vedla mimo hlavní komunikaci a všechny děti do Žimrovic bez obtíží dojely. Na hřišti na děti čekala šifrovací stezka, která pořádně procvičila jejich mozkové závity. Všechny týmy se s ní však výborně popraly a  zaslouženě dostaly odměnu. Jelikož nám počasí opravdu přálo, mohly děti vyzkoušet teplotu vody v řece a smočit si v ní nohy. Vyšel čas i na nákup dobrůtek. Cesta zpátky rychle utekla. Celý cyklovýlet se vydařil a děti si jej moc užily. Sladkou tečkou byly nanuky, které sponzorovala Hospoda u mostu.