Cyklovýlet do Žimrovic

30.05.2023

Ve čtvrtek 1. června slaví děti svůj svátek a my tento slavnostní den strávíme sportováním a vzdělávacími aktivitami. Kolem 8 hod. ráno se vypravíme na kolech po cyklostezce směr Žimrovice. Naším cílem bude fotbalové hřiště v Žimrovicích, kde bude pro děti nachystaná stezka s šiframi a spousta jiných zábavných aktivit. Zpátky do školy dorazíme kolem 12 hod. a děti půjdou na oběd. Počasí by mělo být ideální, tak snad nebude zapotřebí pláštěnky.

Děti by měly ráno do školy dorazit na kole ve sportovním oblečení, pohodlné obuvi a s cyklistickou přilbou na hlavě. S sebou si mají vzít, kromě dobré nálady, batůžek se svačinou, pitím, ručníkem, pokrývkou hlavy, opalovacím krémem, přípravkem proti klíšťatům a slunečními brýlemi (není povinné).