Co s lyžařským výcvikem?

27.01.2021

Aktuální epidemiologická situace, nouzový stav, vládní opatření a verze systému PES pro školy nám v tuto chvíli neumožňují zorganizovat lyžařský výcvik pro žáky školy.                                                                                   Přestože jsou na Trnavě ideální sněhové podmínky a během lyžařského kurzu se zpravidla s jinou školou nepotkáváme, nesmíme kurz zatím uskutečnit. Dle dohody s provozovatelem penzionu a lyžařského areálu však můžeme konání kurzu posunout na kterýkoli termín v měsíci březnu. I když patřím k věčným optimistům a na kurz jsem se stejně jako děti těšil, tak tentokrát se obávám, že celková situace ve společnosti, vládní nařízení a opatření nám organizaci lyžařského výcviku tuto zimu neumožní. Záloha, kterou děti zaplatily, je tak připravena k vrácení.                                                                                              Ale jak se říká "Naděje umírá poslední", a proto jsem připraven v případě jakékoli změny situace k lepšímu výcvik uskutečnit.