Červnové akce školní družiny

28.06.2022

Děti školní družiny si užily v červnu spoustu zábavy při venkovních míčových hrách. V Zábavném odpoledni s míči si malí sportovci vyzkoušeli v závodivých disciplínách různé velikosti a druhy míčů a starší žáci bojovali o prvenství ve střelbě na branku v soutěži Král střelců. V rámci spolupráce s okolními družinami starší žáci výhrou 3:0 úspěšně reprezentovali školu v Turnaji ve vybíjené v ZŠ Březová. Zaslali jsme také obrázky pohádkových postaviček do soutěže ,, Komu se nelení, tomu se zelení...", kterou pořádá Nadační fond Jičín - město pohádky. Před prázdninami si stihli žáci ještě zopakovat v preventivní aktivitě Bezpečné léto pravidla pro ochranu zdraví v letních měsících a ošetřování úrazů.