Částečná karanténa v MŠ

05.11.2020

Vážení rodiče,                                                                                                                                                je mou povinností Vás informovat, že dnes byla pozitivně testována na Covid-19 pracovnice mateřské školy. Po konzultaci s pracovníky KHS Opava byl hygienické stanici předán seznam všech dětí a zaměstnanců MŠ, kteří byli v mateřské škole přítomni ve čtvrtek 29.10.2020 a v pátek 30.10.2020, byli s touto pracovnicí v kontaktu a musí tedy nastoupit do karantény. Pracovníci KHS budou v nejbližší době kontaktovat zákonné zástupce těchto dětí a zaměstnance mateřské školy a sdělí jim další potřebné informace ke karanténě, k testování a k možnému datu návratu do mateřské školy. Obědy budou dětem od 6.11.2020 do ukončení karantény automaticky odhlášeny.                                          Pro ostatní děti zůstává provoz mateřské školy zachován. Všichni zaměstnanci, kteří nejsou v karanténě udělají maximum pro plynulý provoz.                                                                              Vzhledem k současnému epidemiologickému stavu je však možné, že se s takovouto situací v nejbližších týdnech nebo měsících znovu potkáme, ale pevně věřím, že vše zvládneme.

Všem přeji pevné zdraví.