Časopis PŘEDŠKOLÁČEK

30.03.2020

Vážení rodiče, po dobu uzavření mateřské školy se budeme snažit pomoci vám s činnostmi, při kterých se děti zabaví, a také něco naučí. Proto jsme do záložky PRÁCE ŽÁKŮ NA DOMA  přidali složku PŘEDŠKOLÁCI. V této složce najdete básničky, říkadla, hádanky, kvízy, omalovánky, malované čtení atd.                                                                                                                                                          Jsme si vědomi, že současná situace není pro nikoho z nás jednoduchá, a proto se alespoň touto cestou snažíme vám pomoci a chceme s vámi být v kontaktu. Další čísla Předškoláčka budeme vkládat jedenkrát týdně. Těšíme se na vaše ohlasy a spolupráci. Můžete děti při práci vyfotit a zaslat nám fotky, které vložíme do naši  fotogalerie do složky Domácí školka.

Jitka Týnová a Jan Špička