Aktivita s Polskem- Obnovte svou kondici

07.10.2022

7. 10. 2022 se prvňáčci a druháčci zúčastnili Polsko - českého projektu. Navštívili jsme děti v Rzuchowě, v jejich krásné nově zrekonstruované škole. Celé dopoledne nás provázel duch sportu. Všechny děti se společně zapojily do sportovních aktivit. Po prvotní rozcvičce se děti naučily hrát hru Ringo, také si vyzkoušely hru Peteca (přehazovaná s okřídleným míčkem), následoval krátký odpočinek ve formě svačinky a sportovní zápolení mohlo pokračovat. Trochu fitness tréninku si děti vyzkoušely při sestavě na step můstcích. Po společném fotu s našimi polskými kamarády se pokračovalo ve štafetových obratnostních závodech, kde nějaká národnost šla stranou a všichni se navzájem výborně podporovali a povzbuzovali.

Výlet jsme zakončili skvělým obědem ve formě pizzy a příjemně unaveni se vraceli k domovu.

Mgr. Zora Stypová