Aktivita s Polskem - V zámku u krále a královny

03.11.2022

3. 11. 2022 se žáci 1. a 2. třídy společně s předškoláky zúčastnili Polsko - České spolupráce na zámečku v Rzuchowě. Po prvotní prohlídce okolí zámku, spojené s výkladem o původu a historii jejich zakladatelů, na děti čekal výborný teplý čaj. Po svačince děti začaly tvořit tematický obrázek krále a královny. Vybraly si barevné pozadí a poté musely poskládat postavičky, které pak nalepily na pozadí. Obrázek byl usazen do rámu a ozdoben třpytkami. Děti si odvážely opravdu nádhernou památku. Následoval výborný oběd v místní restauraci a po rozloučení s kamarády jsme odjížděli domů.

Mgr. Zora Stypová