Ze školní družiny

28.02.2021

V únoru jsme uspořádali Odpoledne s hádankou, ve kterém si děti procvičily hlavně logické myšlení, představivost a trpělivost. Ve skupinkách i samostatně žáci luštili kvízy a snažili se rozřešit různé hlavolamy a bludiště.                                                                                                                                        V tvořivé aktivitě Sněhuláci trošku jinak děti celý týden vyráběly sněhuláčky  z různých materiálů, malovaly sněhuláky a skládaly veselé obrázky.                                                                                             S historií lidových svátků i s vesnickými masopustními zvyky se děti seznámily v Tradicích masopustu. Tradici Vodění medvěda v naší vesnici jsme si připomněli společným vyprávěním a kreslením velkých medvědů.                                                                                                                                              Zábavné odpoledne Když přijde návštěva bylo věnováno úpravě stolu k různým oslavám. Děti vyráběly drobné dekorace, dárečky k narozeninám a samostatně nazdobily dva stoly pro své kamarády.