Zahájení školního roku 2020/2021

02.09.2020

V úterý 1.září jsme ve škole přivítali nové prvňáčky. Počasí nám sice nepřálo a školní rok jsme zahájili v tělocvičně školy, ale to nic neubralo na kráse celého programu, který jsme připravili. Děti přišel pozdravit také pan starosta PhDr. Michael Rataj, Ph.D. a za Spolek pro děti ZŠ a MŠ Branka paní Mgr. Veronika Zajíčková , kteří dětem předali krásné dárky. Z důvodu mimořádných hygienických opatření se slavnostního zahájení neúčastnili žáci vyšších ročníků, které tak musely jejich paní učitelky přivítat ve třídách. A kdo, že to vlastně posílil naše školní řady? Jsou to Filip Černík, Amálie Fryčková, Petr Janek, Šárka Kvasničková, Ondřej Mainuš, Daniel Maiwald, Elen Mlčúchová, Valentýna Molnárová, Matěj Nevřela, Klaudie Přikrylová, Sofie Smejkalová a Patrick Rataj. Prvňáčci se budou učit ve spojené třídě s žáky druhého ročníku a jejich učitelkou  je Mgr. Gabriela Špičková. Všem přeji, aby se jim v naší škole líbilo, a aby se jim práce dařila.                                                                                                              Fotografie ze slavnostního zahájení najdete v naši fotogalerii.

Mgr. Jan Špička